Tričká na zumbu

Tričká na zumbu

Zumba je fitnes program, ktorého základy boli položené na začiatku 90-tych rokov v Kolumbii. Z tejto juhoamerickej krajiny sa postupone dostala do USA, kde ju jej tvorcovia ďalej rozvíjali a nakoniec vytvorili konečnú marketingovú podobu tohto fitnes programu.

Zumba kombinuje modernú hudbu, fitnes a množstvo tanečných prvkov latinsko-amerických tancov. Zumba je príjemná a dynamická cesta, ako udržiavať svoje telo vo výbornom stave. Zumba sa stala v USA rýchlo populárna a jej úspech bol základom k rozhodnutiu expandovať mimo USA.  Podobný úspech zažila Zumba aj v Európe a nakoniec aj na Slovensku. V súčasnosti patrí zumba k najobľúbenejším fitnes programom na Slovensku.

Zumba je komplexný fitnes program, ktorý obsahuje všetko od školenie cvičiteliek až po predaj športového oblečenia. V špeciálnych zumba predajniach si môžete kúpiť: tričká na zumbu, zumba nohavice, zumba topánky a množstvo ďalších výrobkov nesúsich meno zumba.

Pokiaľ nemáte blízkosti vášho domova žiadnu zumbu cvičiteľku, tak tričká na zumbu si môžete objednať prostredníctvo internete. Celý proces nakupovania je rýchly a jednoduchý. Takýmto spôsobom je váš zumba ochody prakticky vo vašek obývačke.

Na internete sa oplatí kupovať aj iné fitnes oblečenie, pretože v porovnaní s bežnými obchodami sú odevy na internet lacnejšie.

Čo by ste si mali pozrieť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.