Dámske rifle

Dámske rifle

Je tomu iba necelých sto rokov, kedy ženy nemohli nosiť nohavice. Teda nosiť  ich mohli, ale vzbudzovalo by to verejné pohoršenie.  Pred druhou svetovou vojnou nohavice nosili  iba rôzne celebrity, ktorých úlohou bolo okrem iného aj vyrábať škandály. Dnes je však situácia diametrálne odlišná. Ženy  rovnako ako muži nosia nohavice pri všemožných príležitostiach. Dnešným štandardným odevom sú rifle a tričko.

Rifle sú dnes považované za módny kus odevu. V predaji sú rôzne modifikácie džínsov – roztrhané, vyblednuté a podobne. V súčasnosti si iba málokto uvedomuje v akej sociálnej skupine rifle začínali svoju dlhú púť na piedestál slávy. Dnes sú rifle symbolom západnej kultúry, konkrétne americkej. Rifle vznikli približne v roku 1870, kedy podnikateľ Levi Strauss začal vyrábať oblečenie pre robotníkov z novej tkaniny. Áno, rifle boli pôvodne obyčajné montérky. Montérky, ale zato veľmi obľúbené. Robotníci si ich pochvaľovali najmä preto, lebo na rozdiel od iných nohavíc vydržali podstatne dlhšie a dokázali pracovníka ochrániť aj pred nepríjemným mrazom.

Moderné rifle však vôbec nenesú znak pracovného odevu. Rifle sú sexy na každej žene, nezáleží na veku; staré, mladé a aj tie medzi nimi sa môžu tešiť pohodliu riflí a obdivu mužských očí.

Čo by ste si mali pozrieť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.